info(eta)draudimas.com
Our Team
title
Linas Zaronskis

Konsultantas ir treneris. Iš profesijos gydytojas, farmacijos versle per 10 metų nuėjęs kelią nuo medicinos atstovo iki tarptautinio produktų vadybininko, įsisavinęs garbingo ilgalaikio verslo principus ir aukščiausio lygio verslo įgūdžius. Nuo 2007 m. kaip nepriklausomas treneris dirbo su farmacinėmis kompanijomis Sandoz, Ratiopharm, Pfizer, AstraZeneca, Actavis, vaistinių tinklais Camelia, Eurovaistinė, banku DNB, UAB „Autotoja“, eile kitų įmonių.

Ekspertinės sritys: Pardavimų logika ir sprendimų priėmimo mechanizmai, bendravimas su mums nemaloniais žmonėmis („Vampyrų medžioklė“).
Interesų sritys: Pardavimas neparduodant, Win-win principo įgyvendinimas versle, suaugusių mokymas, konfliktų valdymas.

Dalyvavo suaugusiųjų švietimo projekte: AAS “Gjensidige Baltic” Lietuvos filialo darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas parengiant ir įgyvendinant neformalaus švietimo programą “Draudimo akademija” 2012-2014 m.

Nuo 2016 m. dalyvauja suaugusiųjų kvalifikacijos kėlimo projekte “DRAUDIMO PRODUKTŲ PARDAVIMAS” su Užimtumo tarnyba ir mokymo programoje draudimo rinkos dalyviams, pagal ES direktyva 2016/97 dėl draudimo produktų platinimo (IDD).

Jus taip pat gali dominti

Grįžti į tinklaraštį
title
Linas Zaronskis
title
Dr. Daiva Jurevičienė
title
Valdemar Chorostin