info(eta)draudimas.com
Our Team
title
Valdemar Chorostin

Žurnalistikos magistras, konsultantas ir treneris, specializuojantis pardavimų meno ir „coaching‘o“ srityse, turintis daugiau nei 10 metų patirties draudimo srityje, parduodant finansines paslaugas, ieškant ir atrenkant finansų konsultantus, organizuojant pardavimo skyriaus darbą. Dirbęs tarptautinės gyvybės draudimo kompanijos mokymų vadovu, kur ne tik rengė mokymo programas finansų konsultantams ir vadovams, bet ir pats jas vedė. Taip pat Lietuvos Mokinių Neformaliojo Švietimo Centre užsiima karjeros konsultavimo veikla, organizuoja ir kontroliuoja koordinatorių darbą.

Nuo 2012 metų pravedė daugiau nei 100 mokymų pardavimų skatinimo, klientų aptarnavimo temomis.

Ekspertinės sritys: pardavimų kompetencijų tobulinimas, profesionalus klientų aptarnavimas, ilgalaikių ryšių su klientais užmezgimas ir palaikymas, personalo paieška, atranka ir ugdomasis vadovavimas komandai.

Nuo 2016 m. dalyvauja suaugusiųjų kvalifikacijos kėlimo projekte “DRAUDIMO PRODUKTŲ PARDAVIMAS” su Užimtumo tarnyba ir mokymo programoje draudimo rinkos dalyviams, pagal ES direktyva 2016/97 dėl draudimo produktų platinimo (IDD).

Jus taip pat gali dominti

Grįžti į tinklaraštį
title
Dr. Aušrinė Lakštutienė
title
Haik Grigorian
title
Nadežda Doronina – Koltan