info(eta)draudimas.com
Webinar 1
2021.10.09 09:51:42 ON-LINE
Bendra
informacija
 • Gyvybės ir ne gyvybės draudimo įmonių finansų ypatumai
 • Draudimo įmonės turtas ir įsipareigojimai
 • Greitojo mokumo ir kiti pagrindiniai finansiniai
 • Jų vertinimas
 • Praktinė užduotis
  Seminaras skirtas
  pradedantiesiems
  dirbti draudime

  Brokerių padėjėjams, draudimo brokeriams, draudimo vadybininkams, taip pat gali būti naudinga SVV įmonių vadovams ir finansininkams, bei visiems besidomintiems draudimu (BASIC mokymai)

  Seminaro dalyvio
  „krepšelis“
  1. Profesionalaus lektoriaus paslaugos, naudojant modernias dėstymo technologijas ir interaktyvų bendravimą su auditorija;
  2. Metodinė e-medžiaga (pateikiama naujausia ir išsami su schemomis bei iliustracijomis, praktiniais pavyzdžiais);
  3. Praktinės užduotys;
  4. DRVI e-sertifikatas, patvirtinantis išklausytą kursą;
  5. Apklausos anketa seminaro vertinimui.
  Lektorius
  Jonas Jadevičius

  Psichologas, psichologijos dėstytojas, išsilavinimą įgijęs Vilniaus Universitete Filosofijos fakultete, UAB “Baltic Personnel Strategy Project” direktorius ir konsultantas, turintis daugiau nei 10 metų vadovavimo patirties, taip pat yra sukaupęs ilgametę patirtį seminarų vedimo įvairia veikla užsiimančioms organizacijoms, tame tarpe ir draudimu.

  Nuo 2016 m. dalyvauja suaugusiųjų kvalifikacijos kėlimo projekte “DRAUDIMO PRODUKTŲ PARDAVIMAS” su Užimtumo tarnyba ir mokymo programoje draudimo rinkos dalyviams, pagal ES direktyva 2016/97 dėl draudimo produktų platinimo (IDD).

  Dalyvavimo
  sąlygos

  Prisijungimo instrukcijos išsiunčiamos iš karto po to, kai autorizuoti vartotojai padaro apmokėjimą. Priminimas siunčiamas el. paštu likus 1 dienai iki renginio.

  Susitikimas vyksta internetu. Mokytojas supažindina klausytojus su parengta medžiaga, atsako į visus auditorijos klausimus.

  Dalyvio mokestis - 40 eurų. You must login to our site to book this event.

  Ribotas vietų skaičius. Prisijungimo instrukcijos išsiunčiamos iš karto po to, kai autorizuoti vartotojai apmoka. Priminimas siunčiamas el. Paštu likus 1 dienai iki renginio.

  2021.10.09
  09:51:42 ON-LINE
  Pirkti bilietus (įmonė)
  Įrašykite savo darbotuojų el. pašto adresus. Jas reikia atskirti kableliu. Darbotojas turi būti registruotas mūsų svetainėje ir jo el. paštas turi būti patvirtintas.